Техномаркет - HOT PLATE H-004 РЕШО

HOT PLATE H-004 РЕШО


Производител: HOT PLATE
Шифра: 5006685
Достапност:
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДВЕ РИНГЛИ МОЌНОСТ: 2000W 220V-240V / 110V, 50-60HZ МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА 5 СТЕПЕНИ НА ТЕМПЕРАТУРА ИДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ. АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ: 46 Х 24 Х 7 СМ

Слични производи