Техномаркет - SAMSUNG UE-55NU7172 4K SMART LED TV

SAMSUNG UE-55NU7172 4K SMART LED TV


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5006693
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,199 ден.

SMART цена:
32,999 ден.

ULTRA HD, 4K SMART TV ГОЛЕМИНА НА ЕКРАНОТ: 55" (140CM) РЕЗОЛУЦИЈА 3840 Х 2160 ЕНЕРГЕТСКА ВРЕДНОСТ: A ПРОЦЕСОР: QUAD CORE PQI (PICTURE QUALITY INDEX): 1300(50Hz) HDR10+ , MEGA CONTRAST PURCOLOUR ТЕХНОЛОГИЈА ИЗЛЕЗ НА ЗВУК (RMS): 20W ЗВУЧНИЦИ : 2 CH WI-FI DIRECT ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: TIZEN ВГРАДЕНА WIFI ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈА ТЈУНЕРИ: DVB-T2CS2 , АНАЛОГЕН ПРИЕМНИК ПОВРЗУВАЊЕ- HDMI: 3, USB: 2 ETHERNET (LAN),DIGITAL AUDIO OUT

Слични производи