Техномаркет - SEVERIN 5978 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО

SEVERIN 5978 АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО


Производител: SEVERIN
Шифра: 5006696
Достапност:
Цена:
3,799 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО КАПАЦИТЕТ: ДО 4 ЧАШИ ЕСПРЕСО (ПРИБЛ. 220 ML) МОЌНОСТ: 800 W ПРИТИСОК 3,5 БАРИ СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ ПАРЕА ЗА ПРАВЕЊЕ НА МЛЕЧНА ПЕНА ЗА КАПУЧИНО И ЗА ПОДГОТОВКА НА ТОПЛИ ПИЈАЛОЦИ ОТСТРАНЛИВА МЛАЗНИЦА ЗА ПАРЕА ЗА ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ФУНКЦИЈАТА ЗА ПРЕКИНУВАЊЕ НА АВТОМАТСКИОТ ПРИТИСОК КОГА АПАРАТОТ Е ИСКЛУЧЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА КАФЕ ИЛИ ПАРЕА ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО СТАКЛЕН БОКАЛ СО ОЗНАКИ НА НИВОТО НА ВОДАТА ОТСТРАНЛИВ ДРЖАЧ ЗА КАПЕЊЕ ДОЗЕР ЗА КАФЕ БОЈА : ЦРНА

Слични производи