Техномаркет - ROWENTA RO-6495EA ПРАВОСМУКАЛКА

ROWENTA RO-6495EA ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: ROWENTA
Шифра: 5006700
Достапност: залиха
Цена:
21,099 ден.

SMART цена:
17,934 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ВРЕКИЧКАТА - 4,5Л МОЌНОСТ 550W НИВО НА БУЧНОСТ 66 ДБ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 8,4М ХЕПА ФИЛТЕР

Слични производи