Техномаркет - TEFAL IB5100E0 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

TEFAL IB5100E0 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5006704
Достапност:
Редовна Цена:
7,009 ден.

SMART цена:
5,958 ден.

СОСТАВ-ИВЕРКА 130CM ПАМУЧНО ПЛАТНО НОГАРКИ СО ТРКАЛЦА ЗАКАЧАЛКА ЗА АЛИШТА ДИМЕНЗИИ 172X46Х8 CM

Слични производи