Техномаркет - PHILIPS 43PFS5503/12

PHILIPS 43PFS5503/12

-12%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5006718
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,499 ден.

SMART цена:
14,499 ден.

ДИСПЛЕЈ FULL HD LED ДИМЕНЗИИ НА ЕКРАН 43 “/ 108 СМ РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 ПИКСЕЛИ НАПРЕДНИ ФУНКЦИИ НА СЛИКАТА PIXEL PLUS HD ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ (RMS) 16 W ФОРМАТИ НА ВИДЕО РЕПРОДУКЦИЈА • ДАТОТЕКИ: AVI, MKV, WMA, MP3, JPEG • MPEG-4 AVC • MPEG-1 • MPEG-2 • MPEG-4 • WMV9 / VC1 • HEVC • BMP • GIF • PNG • AAC ПОВРЗУВАЊЕ: HDMI 2, USB ПОРТИ 1 ДРУГИ КОНЕКТОРИ ЗАЕДНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС ПЛУС (CI +) , ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ (ОПТИЧКИ) САТЕЛИТСКА ВРСКА, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, EASYLINK (HDMI-CEC) ДИГИТАЛНИ РЕСИВЕРИ DVB-T / T2 / C / S / S2 ДИМЕНЗИИ Ш Х В Х Д 97 Х 58 Х 21 CM ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 69 kWh ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A +

Слични производи