Техномаркет - TEFAL FV1543 STEAM IRON ACCESS EASY ПЕГЛА

TEFAL FV1543 STEAM IRON ACCESS EASY ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 5006721
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2100 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА- 250 МЛ ПОСТОЈАНА ПАРЕА-25 ГР/МИН УДАРНА ПАРЕА-100 ГР/МИН ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА САМОПРОЧИСТУВАЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ-1,9М

Слични производи