Техномаркет - PHILIPS FC6142/01 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC6142/01 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5006739
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,599 ден.

SMART цена:
3,899 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС.) 56 W НАПОН НА БАТЕРИЈАТА 4.8 V ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 16-18 ЧАСА ВРЕМЕ НА РАБОТА 9 МИНУТИ ВШМУКУВАЧКА МОЌ (МАКС.) 9 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ (МАКС.) 530 L / S НИВО НА БУЧНОСТ 76 DB КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЈНЕР ЗА ПРАШИНА 0,5 Л ТРАНСПАРЕНТНО СКЛАДИРАЊЕ НА ПРАШИНА СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ СИСТЕМ ЗА МОКРО И СУВО ЧИСТЕЊЕ ВКЛУЧЕНА БАЗА ЗА ПОЛНЕЊЕ БОЈА СИНА МАСА НА ПРОИЗВОДОТ 1,4 КГ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (В X Ш X Д) 460 Х 160 Х 160 ММ

Слични производи