Техномаркет - SONY KD-49XF8505 4K Ultra HD LED ANDROID

SONY KD-49XF8505 4K Ultra HD LED ANDROID


Производител: SONY
Шифра: 5006746
Достапност:
Цена:
61,599 ден.

SMART цена:
49,999 ден.

4K ULTRA HD ANDROID LED 49"(123CM) ЕНЕРГЕТСКО НИВО: A ВГРАДЕН WIFI 3 X USB ПРИКЛУЧОЦИ РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАНОТ 3840X2160 ПИКСЕЛИ ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ: HDR10 ПРОЦЕСОР НА СЛИКА: 4К HDR PROCESSOR X1™ ПОДОБРУВАЊЕ НА ОСТРИНА: 4K X-REALITY™ PRO ПОДОБРУВАЊЕ НА БОИ: TRILUMINOS™ ПОДОБРУВАЊЕ НА ДВИЖЕЊА: MOTIONFLOW™ XR 800Hz ЗВУЧНИЦИ: 10W + 10W DOLBY® DIGITAL ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: ANDROID ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА: 16GB

Слични производи