Техномаркет - BOSCH BHN-20110 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BHN-20110 РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: BOSCH
Шифра: 5006773
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
4,199 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА АКУМУЛАТОРСКА БАТЕРИЈА 20.4V NI-MH КАПАЦИТЕТ: 0,3L 16 МИН БЕЗЖИЧНА РАБОТА 12 ЧАСА ПОЛНЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА БАТЕРИЈА ТЕЖИНА 1,1КГ

Слични производи