Техномаркет - BOSCH TIS-30321RW КАФЕМАТ

BOSCH TIS-30321RW КАФЕМАТ

-7%

Производител: BOSCH
Шифра: 5006780
Достапност: залиха
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
28,999 ден.

КАФЕМАТ МОЌНОСТ:1300 W ПРИТИСОК:15 BARI ONE TOUCH ТЕХНОЛОГИЈA- ЕДНО КОПЧЕ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КАФЕ: МАКИЈАТО,ЕСПРЕСО, КАПУЧИНO... СМАРТ ГРЕЈАЧ ВО ВНАТРЕШНОСТА КОЈ ЈА ОДРЖУВА ТЕМПЕРАТУРАТА КОНСТАНТНА AROMA PLUS ПАКЕТ ЗА ПЕРФЕКТЕН ВКУС РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА: 1.4Л ЛЕД ДИСПЛЕЈ МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ СО КЕРАМИЧКИ НОЖ ЛЕД ДИСПЛЕЈ САД ЗА ЗРНА КАФЕ СО ЗАШТИТА НА АРОМА (250Г ВОЛУМЕН) MULTI-LEVEL МЕЛНИЦА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ:1M

Слични производи