Техномаркет - ELECTROLUX EOB-3450 AAX ФУРНА

ELECTROLUX EOB-3450 AAX ФУРНА


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5007013
Достапност: залиха
Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
16,589 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 72 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А KOПЧИЊА НА ВОВЛЕКУВАЊЕ МЕКО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ТЕЛЕСКОПСКИ ЛИЗГАЧИ НА РЕШЕТКИТЕ МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА 250 ° C ДИСПЛЕЈ ТАЈМЕР, ВЕНТИЛАТОР, СВЕТЛО 8 ФУНКЦИИ МАТЕРИЈАЛ ОТПОРЕН НА ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ ДИМЕНЗИИ: В x Ш х Д : 59,4 х 59,4 х 56,8 СМ

Слични производи