Техномаркет - SAMSUNG WD-80J5A10 AW/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

SAMSUNG WD-80J5A10 AW/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007017
Достапност: залиха
Редовна Цена:
47,999 ден.

SMART цена:
35,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 8 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 5 КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТ/МИН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ИНВЕРТЕР МОТОР КЕРАМИЧКИ ГРЕЈАЧ ДИЈАМАНТСКИ БУБАЊ 14 ПРОГРАМИ ЛЕД ДИСПЛЕЈ SMART CHECK, BUBBLE SOAK BUBBLЕ ТЕХНОЛОГИЈА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи