Техномаркет - SAMSUNG RS-50N3413 SA/EO ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RS-50N3413 SA/EO ЛАДИЛНИК

-26%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007018
Достапност:
Редовна Цена:
79,999 ден.

SMART цена:
58,999 ден.

SIDE BY SIDE ФРИЖИДЕР КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ : 357 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАОТ : 144 Л ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА : 409WH НИВО НА БУЧАВОСТ: 43DB КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ ЗА 24 ЧАСА: 10КГ NO FROST MULTI FLOW РАЗЛАДЕН ФРЕОН: R-600A МОТОР: ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТОРСКИ КОМПРЕСОР LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ПОЛИЦИ ОД КАЛЕНО СТАКЛО (TEMPERED GLASS) ЛЕД ОМАТ ВГРАДЕН ФИЛТЕР ЗА ВОДА НАДВОРЕШЕН ДИСПЛЕЈ АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНИ ВРАТИ БОЈА: МЕТАЛ ГРАФИТ ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д ): 912X1789X734ММ

Слични производи