Техномаркет - SAMSUNG NV-70K1340 BS/OL ФУРНА

SAMSUNG NV-70K1340 BS/OL ФУРНА


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007021
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
19,992 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 70 ЛИТРИ, ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А МЕТОД НА ЧИСТЕЊЕ КАТАЛИТИЧКИ ДВОЕН ВЕНТИЛАТОР БОЈА НА РЕРНАТА ИНОКС ВИД НА ЕКРАНОТ LED / ICE BLUE ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ЧАСОВНИК ,ТАЈМЕР ЗА ГОТВЕЊЕ ВНАТРЕШНА СВЕТИЛКА 25W ОПСЕГ НА ТЕМПЕРАТУРА 50 ~ 250 ° C ДИМЕНЗИИ 595 X 595 X 566 MM

Слични производи