Техномаркет - SAMSUNG FG-87SST /BOL ВГР.МИКРОПЕЧКА

SAMSUNG FG-87SST /BOL ВГР.МИКРОПЕЧКА

-22%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007023
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
14,991 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 23 L 6 НИВОА НА МОЌНОСТ ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ (МАКС) 800 W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 1200 W ИЗВОР НА ЕНЕРГИЈА 230 V / 50 HZ КЕРАМИЧКА ВНАТРЕШНОСТ LED ЕКРАН ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА СО КОПЧЕ НАЧИН НА УПРАВУВАЊЕ НА ДОПИР ОПШТИ КАРАКТЕРИСТИКИ ПОТСЕТНИК ЗА КРАЈ, ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ЧИСТЕЊЕ СО ПАРЕА ДИМЕНЗИИ ВНАТРЕШНОСТ (В Х Ш Х Д) 330 X 211 X 324 ММ НАДВОРЕШНОСТ (В Х Ш Х Д) 489 X 275 X 392ММ

Слични производи