Техномаркет - SAMSUNG FG-87SUB/BOL ВГР.МИКРОПЕЧКА

SAMSUNG FG-87SUB/BOL ВГР.МИКРОПЕЧКА


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007024
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА БОЈА ЦРНА КАПАЦИТЕТ 23Л LED ДИСПЛЕЈ ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ 800W ГРИЛ ГРЕЈАЧ СО ОБЛОГА ГРИЛ МОЌНОСТ 1.100 W КОНТРОЛА НА ДОПИР СТАКЛЕНА РОТИРАЧКА ЧИНИЈА 288 MM ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА НА КОПЧЕ КЕРАМИЧКА ВНАТРЕШНОСТ ЧАСОВНИК ЗВУЧЕН СИГНАЛ ПОДСЕТНИК ЗА КРАЈ НА РАБОТА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА - CHILD LOCK ПРОГРАМА ЗА БРЗО ОДМРЗНУВАЊЕ НА ХРАНА И ПОДГРЕВАЊЕ АВТОМАТСКО ГОТВЕЊЕ ЧИСТЕЊЕ СО ПАРЕА ДИМЕНЗИИ ВXШXД: 275X489X406 MM

Слични производи