Техномаркет - LIEBHERR TSL-1414-21 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR TSL-1414-21 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5007061
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 107 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 15 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 177 KWH КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧАВА 41 DB (A) ФРЕОН R600A АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ COOLPLUS ВРЕМЕ НА СКЛАДИРАЊЕ ПРИ ПРЕКИН НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 10 ЧАСА КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 2 КГ / 24 ЧАСА ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ БРОЈ НА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ 2 МАТЕРИЈАЛ НА ИЗРАБОТКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д 850 Х 501 Х 620 ММ ТЕЖИНА 33,4 КГ

Слични производи