Техномаркет - LIEBHERR CN-4313-21 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CN-4313-21 ЛАДИЛНИК

-19%

Производител: LIEBHERR
Шифра: 5007062
Достапност: залиха
Редовна Цена:
35,999 ден.

SMART цена:
28,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ДЕЛОТ ЗА ЛАДЕЊЕ 209 L КАПАЦИТЕТ НА НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 95 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 240 KWH КЛИМАТСКА КЛАСА SN-T ФРЕОН R600A НИВО НА БУЧАВОСТ 42 DB (A) СИСТЕМ НА ЛАДЕЊЕ DUOCOOLING POWERCOOLING ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ СИСТЕМ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ NOFROST БРОЈ НА ФИОКИ ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ 3 КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 9 KG / 24 ЧАСА ВРЕМЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПРИ ДЕФЕКТ 26 ЧАСА LED ОСВЕТЛУВАЊЕ АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LC ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗВУЧЕН АЛАРМ НА ВРАТАТАТА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА БОЈА НА ВРАТАТА БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА ВРАТАТА ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ:В ХШ Д 1861 Х 600 Х 655 ММ VARIOSPACE , FROSTSAFE , SUPERFROST

Слични производи