Техномаркет - NATEC NITRO550 GENESIS GAM.CHAIR BL/GREEN

NATEC NITRO550 GENESIS GAM.CHAIR BL/GREEN

-5%

Производител: NATEC
Шифра: 5007070
Достапност:
Редовна Цена:
11,499 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

ГЕЈМЕРСКИ СТОЛ СО МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ НАПРАВЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН, ИЗДРЖЛИВ МЕТАЛ. МАТЕРИЈАЛ КОЈ ГАРАНТИРА ГОЛЕМА ОТПОРНОСТ НА ОШТЕТУВАЊА И ОБЕЗБЕДУВА ПОГОЛЕМА ТРАЈНОСТ РАМКАТА НА СТОЛЧЕТО ГО СОДРЖИ И ГАСНИОТ ЛИФТ ОД КЛАСА 4, КОЈ МОЖЕ ДА НОСИ ДО 150 КИЛОГРАМИ. КОМБИНАЦИЈA НА ВИСОКА УДОБНОСТ СО МНОГУ ФУНКЦИОНАЛНОСТИ. РЕГУЛИРАЊЕ НА ВИСИНАТА НА СЕДИШТЕТО ВО ОПСЕГ ОД 8-10 САНТИМЕТРИ, РЕГУЛИРАЊЕ НА ПОТПИРАЧИТЕ ЗА РАЦЕ, НА ЛЕВО ИЛИ ДЕСНО. СПОСОБНОСТ ДА СЕ ЗАНИША СТОЛОТ ПОТПИРАЧ ЗА ГРБ СО ИДЕАЛЕН АГОЛ ЗА ОДМОР ТАПАЦИР НА СЕДИШТЕТО ИСПОЛНЕТ СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНА, МЕКА ПЕНА,( ДЕБЕЛИНА ОД 4 САНТИМЕТРИ ВО ПОТПИРАЧОТ ЗА ГРБ И 7 САНТИМЕТРИ ВО СЕДИШТЕТО) . ПОКРИЕН СО МАТ, ИЗДРЖЛИВ, НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ ВО ПРЕДНИОТ ДЕЛ И ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ЕКО КОЖА ВО ЗАДНИОТ ДЕЛ. ДВЕ МЕКИ ПЕРНИЧИЊА - ЕДЕН КАКО ПОТПИРАЧ ЗА ГЛАВА, А ДРУГИОТ СО ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ

Слични производи