Техномаркет - KRUPS F08801 ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА КАФЕМАТ

KRUPS F08801 ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 5007267
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

ФИЛТЕР ЗА ВОДА ЗА КАФЕМАТ СПРЕЧУВА БИГОР СЕ МЕНУВА НА 2 МЕСЕЦИ ИЛИ 50Л ВОДА

Слични производи