Техномаркет - ETERNA 4048/48 ШЕРПА

ETERNA 4048/48 ШЕРПА


Производител: ETERNA
Шифра: 5007270
Достапност: залиха
Цена:
3,999 ден.

SMART цена:
2,699 ден.

ТЕНЏЕРЕ ДИЈАМЕТАР 48 CM / ВИСИНА 40 СМ /28 Л СЕ КОРИСТИ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА ЏЕМ, АЈВАР, ЖЕЛЕ И СЛ.

Слични производи