Техномаркет - ISKRA UD 881 A ТОСТЕР

ISKRA UD 881 A ТОСТЕР


Производител: ISKRA
Шифра: 5007295
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

ГРИЛ ТОСТЕР МОЌНОСТ: 1700W (МАКС) ДВЕ ПЛОЧИ ОД НЕЛЕПЛИВ МАТЕРИЈАЛ КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗА ДВЕТЕ ПЛОЧИ ВО ИСТО ВРЕМЕ КОНТРОЛНА СИЈАЛИЧКА МОЖНОСТ ЗА ОТВОРАЊЕ НА ПЛОЧИТЕ ЗА 180 СТЕПЕНИ ЗА КОРИСТЕЊЕ КАКО СКАРА МОЖНО ПОДИГНУВАЊЕ НА ГОРНАТА ПЛОЧА НА ТОСТЕРОТ ДО ВИСИНА ОД 4 СМ ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПЛОЧИТЕ ЗА ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ОТВОР ЗА ИСТЕКУВАЊЕ НА МАСНОТИИ ДИМЕНЗИИ НА ЕДНА ПЛОЧА ЗА ПЕЧЕЊЕ : 340 X 240 MM ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 4 КГ

Слични производи