Техномаркет - GORENJE KR-1800 SM ТОСТЕР

GORENJE KR-1800 SM ТОСТЕР

-11%

Производител: GORENJE
Шифра: 5007298
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,799 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

ТОСТЕР ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1800 W, МАТЕРИЈАЛ НА ПЛОЧАТА: АЛУМИНИУМ НЕЛЕПЛИВА ПОВРШИНА ОТВОРАЊЕ ЗА 180 СТЕПЕНИ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ РАЧКА ЗА НОСЕЊЕ ТЕРМОСТАТ ШИРИНА НА ЗОНАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 29 CM, ДЛАБОЧИНА НА ЗОНАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 22 CM ЦРНА БОЈА

Слични производи