Техномаркет - SONY KD-65XF7596 4K Ultra HD Smart LED ANDROID

SONY KD-65XF7596 4K Ultra HD Smart LED ANDROID


Производител: SONY
Шифра: 5007300
Достапност: залиха
Цена:
88,499 ден.

SMART цена:
78,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАН 65 " 4K ULTRA HD WITH HDR10 CATCH-UP TV & 4K STREAMING WITH ANDROID PICTURE QUALITY: MOTIONFLOW XR 400 HZ IRISH DIGITAL READY WITH YOUVIEW РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160 ПИКСЕЛИ ТЕХНОЛОГИЈА НА ПРИКАЖУВАЊЕ LED ДИЗАЈН НА ФОРМА РАМЕН ЕКРАН ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ (HDR) 1000 ЗАЕДНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС ПЛУС (CI +) HDMI 2.0 X 4 VESA ИНСТАЛАЦИЈА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 107 KWH РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160 ПИКСЕЛИ

Слични производи