Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-40LE78T2S2SM ANDROID

VIVAX IMAGO LED TV-40LE78T2S2SM ANDROID


Производител: VIVAX
Шифра: 5007311
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,299 ден.

SMART цена:
12,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА 40" (101cm) ЕКРАН LED РЕЗОЛУЦИЈА 1920x1080 (Full HD) ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T/C/T2 ФРЕКВЕНЦИЈА 300Hz CME ОСВЕТЛУВАЊЕ 300cd/m2 КОНТРАСТ 3000:1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ 5ms SMART / WI-FI ВГРАДЕН ПОВРЗУВАЊЕ HDMI, SCART, VGA, USB, PC AUDIO, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, VESA МОНТАЖА 200x200 ANDROID OS ОСТАНАТО HOTEL MODE, PVR DVB-C DVB-T2 ТЕЖИНА 6,8kg ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ: 911 x 563 x 209MM БЕЗ ДРЖАЧ: 911 x 551 x 89MM

Слични производи