Техномаркет - BAUER HS-950 ПРЕСА ЗА КОСА

BAUER HS-950 ПРЕСА ЗА КОСА


Производител: BAUER
Шифра: 5007328
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

ПРЕСА ЗА КОСА КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ 25 X 90 ММ МАКС. ТЕМПЕРАТУРА 200 ° C БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ПЛОЧИТЕ ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ МОЌНОСТ 30 W ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ПРАКТИЧЕН СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ 360 ° РОТИРАЧКИ КАБЕЛ КУКА ЗА ЗАКАЧУВАЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,8 M

Слични производи