Техномаркет - AEG T6-DBG28W СУШАРА

AEG T6-DBG28W СУШАРА

-24%

Производител: AEG
Шифра: 5007337
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,499 ден.

SMART цена:
24,991 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА PROSENSE ТЕХНОЛОГИЈА МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ: 8,0 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА СУШЕЊЕ: Б ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ СО КОНДЕНЗАЦИЈА - ВЛАГАТА КОНДЕНЗИРА ВО ПОСЕБЕН САД, БЕЗ ПОТРЕБА ЗА ПОСЕБНА ИНСТАЛАЦИЈА LCD ЕКРАН ИНВЕРТОРСКИ МОТОР ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОСМЕРНА ФУНКЦИЈА НА БАРАБАНОТ КОЈА ГО НАМАЛУВА ГУЖВАЊЕТО СЕНЗОРИ ЗА СУШЕЊЕ: ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА САКАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ: ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРОГРАМИ ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 65 ДБ ЕФИКАСНОСТ НА КОНДЕНЗАЦИЈА: Б ДИМЕНЗИИ В X Ш XД,: 85 X 60 X 60 мм

Слични производи