Техномаркет - ELECTROLUX EW6-C428W СУШАРА

ELECTROLUX EW6-C428W СУШАРА

-17%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5007339
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ЗА ПОЛНЕЊЕ: 8КГ ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ-КОНДЕНЗАЦИЈА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ Б LCD ЕКРАН ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОСМЕРНА ФУНКЦИЈА НА БАРАБАНОТ КОЈА ГО НАМАЛУВА ГУЖВАЊЕТО СЕНЗОРИ ЗА СУШЕЊЕ: ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА САКАНОТО НИВО СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ ЗА СУШЕЊЕ: ЛЕН, ПАМУК, ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ, МЕШАНИ, СВИЛА, СПОРТСКИ, СИНТЕТИКА, ВОЛНА, НИВО НА БУЧНОСТ: 65 ДБ ДИМЕНЗИИ HXWXD, MM: 850X600X600

Слични производи