Техномаркет - ECG RK-1040 ЕЛ. БОКАЛ

ECG RK-1040 ЕЛ. БОКАЛ


Производител: ECG
Шифра: 5007343
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,499 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ КАПАЦИТЕТ 1Л МОЌНОСТ 1500 W АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ СКРИЕН ГРЕЈАЧ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 68 СМ СКРИЕН ПРОСТОР ЗА КАБЕЛОТ ФИЛТЕР ЗАШТИТА ОД РАБОТА БЕЗ ВОДА СРЕДИШЕН КОНЕКТОР КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ВРТИ ЗА 360 ° НЕЛИЗГАЧКА ПОДЛОГА МАТЕРИЈАЛ НА НАДВОРЕШНОСТА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ДИМЕНЗИИ 207 × 210 × 145 MM ТЕЖИНА 0,9 КГ

Слични производи