Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-32LE120T2

VIVAX IMAGO LED TV-32LE120T2


Производител: VIVAX
Шифра: 5007460
Достапност: залиха
Цена:
8,999 ден.

SMART цена:
7,499 ден.

ДИЈАГОНАЛА: 32 "/ 80 СМ ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 210 КОНТРАСТ: 3000: 1 ВРЕМЕ НА ОДЗИВ [MS]: 5 МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1366X768 ФОРМАТ: 16: 9 VESA: 100X100 КОМПРЕСИЈА: MPEG4, MPEG2 ТЕХНОЛОГИЈА: LED ТВ ПРИЕМНИК: T2, H.265 ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: PAL, NTSC, SECAM РЕЖИМ НА ЕКРАНОТ: ЛИЧЕН, СТАНДАРДЕН, ДИНАМИЧЕН ДРУГО: CI +, EPG, ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A КОНЕКТОРИ SCART: 1, HDMI: 3,, VGA: 1, USB: 2 ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: 728 X 482 X 200 ТЕЖИНА НА УРЕДОТ [КГ]: 4.1

Слични производи