Техномаркет - BOSCH HBA-513 BS0 ФУРНА

BOSCH HBA-513 BS0 ФУРНА


Производител: BOSCH
Шифра: 5007497
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН: 71 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : A 5 НАЧИНИ НА ГРЕЕЊЕ НА РЕРНАТА ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 275 ° C КОНТРОЛА СО КОПЧИЊА LED ДИСПЛЕЈ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР КЛАСИЧНО ОТВОРАЊЕ БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА БЕЗБЕДНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ (ШXДXД): 60 X 60 X 55 СМ

Слични производи