Техномаркет - BOSCH HBF-113 BS1 ФУРНА

BOSCH HBF-113 BS1 ФУРНА

-21%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007498
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
18,959 ден.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН: 66 ЛИТРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 5 ФУНКЦИИ ГОРНО/ДОЛНО ЗАГРЕВАЊЕ-СТАНДАРДНО ПЕЧЕЊЕ 3D ЦИРКУЛАЦИЈА НА ТОПОЛ ВОЗДУХ ДОЛНО ЗАГРЕВАЊЕ-ПРИКЛАДНО ЗА ДОПЕКУВАЊЕ ОД ДОЛНАТА СТРАНА СКАРА СО РОТИРАЧКИ ВОЗДУХ-ПРИКЛАДНО ЗА ГОЛЕМИ ПАРЧИЊА МЕСО (GRILL) СКАРА СО ГОЛЕМА ПОВРШИНА-ПРИКЛАДНО ЗА ГОЛЕМА КОЛИЧИНА НА ХРАНА ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ ПО ПОТРЕБА ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C – 275 ° C ЦЕЛОСНО СТАКЛЕНА ВНАТРЕШНА СТРАНА НА ВРАТАТА ДРЖАЧ ЗА ГАЛАНТЕРИЈАТА, 1 УНИВЕРЗАЛНА ТАВА И 1 РЕШЕТКА ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМСКИ ЧАСОВНИК: ВКЛУЧУВАЊЕ-ИСКЛУЧУВАЊЕ,АЛАРМ И ВРЕМЕ ХАЛОГЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА НА РЕРНАТА АВТОМАТСКO БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЗАШТИТА НА ВКЛУЧУВАЊЕ НА РЕРНАТА ОД ДЕЦА БОЈА: ИНОКС ДИМЕНЗИИ 595 X 594 X 548 MM

Слични производи