Техномаркет - BOSCH PKN-645 BA1E ПЛОТНА

BOSCH PKN-645 BA1E ПЛОТНА


Производител: BOSCH
Шифра: 5007500
Достапност: залиха
Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА НЕЗАВИСНА,СЕНЗОРСКА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ГРЕЈНИ ЗОНИ: 4+2 ИНДИКАТОР ЗА ТОПЛИНА ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ДИЗАЈН СО РАМКА

Слични производи