Техномаркет - BOSCH SMV-24AX00E ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMV-24AX00E ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

-16%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007506
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ НИВО НА БУЧНОСТ 52 ДБ ECO SILENCE ИНВЕРТЕР МОТОР 4 ПРОГРАМИ И 4 ТЕМПЕРАТУРИ НА ПЕРЕЊЕ INFO LIGHT - СВЕТЛО КОЕ И ГО ПОКАЖУВА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ ДО КРАЈ НА ПРОГРАМАТА GLASS PROTECTION ЗА КОМПЛЕТНА ЗАШТИТА НА ЧАШИ И ДЕЛИКАТНИ ЧИНИИ AQUA STOP ЗАШТИТА ОД ПРЕЛЕВАЊЕ ВОДА СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ - ЈА ДОЗИРА ВОДАТА СПРЕМА КОЛИЧИНАТА НА САДОВИ ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д 81.5-87.5 X 60 X 55 ЦМ

Слични производи