Техномаркет - BOSCH SPV-25CX02E ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SPV-25CX02E ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

-9%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007509
Достапност:
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
29,997 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 9 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 2380 L ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 220 KWH БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ: 5 БРОЈ НА ПРОГРАМИ : 5 SILENCE PLUS НИВО НА БУЧАВОСТ: 48 DB СПЕЦИЈАЛНИ ФУНКЦИИ 2 VARIOSPEED PLUS,ПОСЕБНО СУШЕЊЕ ACTIVEWATER ХИДРАУЛИЧЕН СИСТЕМ ECOSILENCE DRIVE ИНВЕРТЕР МОТОР DUOPOWER- ДВЕ РАСПРСКУВАЧИ ВО ГОРНАТА КОРПА AQUA-SENSOR- СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ САМОЧИСТЕЊЕ СО ТРИСЛОЕН БРАНОВИДЕН СИСТЕМ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ VARIO КОРПИ СЕРВО БРАВА ЗА ПОЕФИКАСНО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА AQUASTOP ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (Ш х В х Д) 44.8 X 81.5 X 55 CM

Слични производи