Техномаркет - BOSCH WAN-28260 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

BOSCH WAN-28260 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: BOSCH
Шифра: 5007512
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
27,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 8 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1400 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A +++ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН 55 L ЗАШТИТА ОД ПРЕЛЕВАЊЕ LED ЕКРАН ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 9900 ЛИТРИ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 176 KWH/А НИВО НА БУЧАВА 55 DB /76 DB ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 84,8 Х 59,8 Х 55 СМ

Слични производи