Техномаркет - BOSCH WAN-24060 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

BOSCH WAN-24060 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: BOSCH
Шифра: 5007514
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 7 КГ ЦЕНТРИФУГА: 1200 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A +++ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН 55 L ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 9020 ЛИТРИ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 157 KWH/А НИВО НА БУЧАВА 54DB /74 DB ЗАШТИТА ОД ПРЕЛЕВАЊЕ 3D AQUASPAR-СИСТЕМ ECOSILENCE DRIVE: НЕЧУЈНО РАБОТЕЊЕ НА МОТОРОТ СО МНОГУ ДОЛГ ЖИВОТЕН ВЕК ANTIVIBRATION DESIGN: ПОТИВКА И ПОСТАБИЛНА СИСТЕМ ЗА ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА ПЕНА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 84,8 Х 59,8 Х 55 СМ

Слични производи