Техномаркет - BOSCH SMS-24AW02E МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMS-24AW02E МАШИНА ЗА САДОВИ

-13%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007516
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ НИВО НА БУЧАВОСТ 50 ДБ ЛЦД ДИСПЛЕЈ 4 ПРОГРАМИ 3 ТЕМПЕРАТУРИ ECO SILENCE ИНВЕРТЕР МОТОР AQUA STOP ЗАШТИТА ОД ПРЕЛЕВАЊЕ НА ВОДА ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ - ЈА ДОЗИРА ВОДАТА СПРЕМА КОЛИЧИНАТА НА САДОВИ ФУНКЦИЈА ЗА ПОЛOВИЧНО ПЕРЕЊЕ ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д ) 84.5X60X60 СМ

Слични производи