Техномаркет - BOSCH SPS-25CIOOE МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SPS-25CIOOE МАШИНА ЗА САДОВИ

-29%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007521
Достапност: залиха
Редовна Цена:
37,999 ден.

SMART цена:
26,991 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 9 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + НИВО НА БУЧАВОСТ: 45/48 DB БРОЈ НА ПРОГРАМИ : 5 4 ТЕМПЕРАТУРИ БРОЈ НА ПОСЕБНИ ФУНКЦИИ : 1-ПОСЕБНО СУШЕЊЕ ACTIVEWATER ХИДРАУЛИЧЕН СИСТЕМ ECOSILENCE DRIVE ИНВЕРТОР МОТОР AQUA-SENSOR- СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР СО ТРОСЛОЕН СОСТАВ НА ФИЛТРИРАЊЕ VARIO КОРПИ LED ПРИКАЗ ЗА ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ : 3, 6, 9 H ANTI-FINGERPRINT AQUASTOP ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА GLASS 40°C: ЗАШТИТНА ПРОГРАМА ЗА ЧАШИ. ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 845 X 450 X 600 ММ

Слични производи