Техномаркет - BOSCH BGS-2UECO ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BGS-2UECO ПРАВОСМУКАЛКА

-10%

Производител: BOSCH
Шифра: 5007524
Достапност: залиха
Редовна Цена:
9,999 ден.

SMART цена:
8,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ПЛАСТИЧЕН КОНТЕЈНЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + КЛАСА НА ЕФИКАСНОСТ НА ЧИСТЕЊЕ НА ТВРДИ ПОДОВИ: A КЛАСА НА ЕФИКАСНОСТ НА ЧИСТЕЊЕ НА ТЕПИХ: C КЛАСА НА ЕМИСИЈА НА ПРАШИНА: A ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 22 KWH НИВО НА БУЧАВОСТ: 75 DB ВЛЕЗНА МОЌНОСТ: 550 W SENSORBAGLESS ™ SENSORCONTROL HEPA ХИГИЕНСКИ ФИЛТЕР КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА НА УРЕДОТ ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ПРИ МЕНУВАЊЕ И ПРАЗНЕЊЕ НА САДОТ ПРЕКЛОПНА ЧЕТКА ЗА ТЕПИХ ЧЕТКА ЗА ТРВРДИ ПОДОВИ ДВОДЕЛЕН ДОДАТОК: ЧЕТКА ЗА ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ И ЧЕТКА ЗА ПРОЦЕПИ ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ЕРГОНОМСКА РАЧКА ВЕЛИЧИНА НА САДОТ ЗА ПРАШИНА L ЕЛЕКТРОНСКО РЕГУЛИРАЊЕ НА ВШМУКУВАЧКАТА МОЌНОСТ СО РОТИРАЧКИ РЕГУЛАТОР ДИМЕНЗИИ: 310 × 320 × 470 ММ БРОЈ НА ТРКАЛA: 3 РАДИУС ХА РАБОТА: 9 М ТЕЖИНА: 4,7 KG (БЕЗ ДОДАТОЦИ)

Слични производи