Техномаркет - TEFAL GV6840 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL GV6840 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5007554
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР МОЌНОСТ 2200 W ИЗЛЕЗНА ПАРЕА 100 G / MIN УДАРНА ПАРЕА 300 G / MIN КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1,4 L ПРИТИСОК НА ПАРЕА 6,5 БАРИ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИН ТЕХНОЛОГИЈА НА ПЛОЧАТА DURILIUM AIRGLIDE AUTOCLEAN ОТПОРНОСТ НА ГРЕБЕЊЕ УДОБНА РАЧКА СТАБИЛНО ПОСТОЛЈЕ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЕКО РЕЖИМ ДОЛЖИНА НА СТРУЈНИОТ КАБЕЛ 1,6 M СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД БИГОР БОЈА ЦРНО-СИНА

Слични производи