Техномаркет - TEFAL GV7340 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР

TEFAL GV7340 ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 5007556
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,199 ден.

SMART цена:
9,759 ден.

ПЕГЛА СО ПАРЕН ГЕНЕРАТОР ULTRAGLISS КЕРАМИЧКА ПЛОЧА ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИНУТИ МОЌНОСТ 2.200 W ПРИТИСОК ОД 5 БАРИ ПОСТОЈАНА ПАРЕА ОД 120 г /мин ПОМАЛКУ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЕКО-РЕЖИМОТ ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЛИТЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 1.6 ЛИТРИ СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА ЗАШТИТА ОД КАМЕНЕЦ ДО 3 ЧАСА НЕПРЕКИНАТО ПЕГЛАЊЕ

Слични производи