Техномаркет - MSONIC MEN-237KS ЕЛ.БОКАЛ

MSONIC MEN-237KS ЕЛ.БОКАЛ


Производител: MSONIC
Шифра: 5007598
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ: 1800W КАПАЦИТЕТ: 1.8L СЕНЗОРИ ЗА ПАРЕА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА, БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ НА ВОДАТА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ОДДЕЛЕН ПРИКЛУЧОК, 360 СТЕПЕНИ РОТАЦИЈА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 60СМ СВЕТЛО LED ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ: 22X16X22CM ТЕСТИРАН ЗА ВИСОК ПРИТИСОК И ПРОТЕКУВАЊЕ ОБЕЗБЕДЕН СЕРТИФИКАТ ЗА БЕЗБЕДНОСТ

Слични производи