Техномаркет - VAKOSS PE-5723WZ ЕЛ. ЧЕТКА ЗА ЗАБИ

VAKOSS PE-5723WZ ЕЛ. ЧЕТКА ЗА ЗАБИ


Производител: VAKOSS
Шифра: 5007601
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

SMART цена:
299 ден.

ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ НАПОЈУВАЊЕ: 2 АА БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) РАБОТНА СТРУЈА: 400MA МАКС МОЌНОСТ: 1.2W МАКС БРЗИНА: ПРИБЛИЖНО 6800 ВРТЕЖИ / МИН НЕЖНА РОТАЦИОНА ТЕХНОЛОГИЈА НАПРЕД И НАЗАД МЕКА ЧЕТКА ЗА ЗАБИ КОЈА ГИ ШТИТИ НЕПЦАТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН НЕЛИЗГАЧКА РАЧКА ЗАМЕНЛИВА ГЛАВА ЗА ЧЕТКА ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ: 75G ДИМЕНЗИИ: 211X36X30MM

Слични производи