Техномаркет - VAKOSS PE-6301R МАНИКИР СЕТ

VAKOSS PE-6301R МАНИКИР СЕТ


Производител: VAKOSS
Шифра: 5007603
Достапност:
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
549 ден.

СЕТ ЗА МАНИКИР СЕДУМ ГЛАВИ ЗА МАНИКИР+1 ЧИСТАЧ ДВЕ БРЗИНИ НАПОЈУВАЊЕ: AA X2 БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) РАБОТНА СТРУЈА: 700MA МАКС МОЌНОСТ: 2.1W МАКС ИЗРАБОТЕН ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, БЕЗБЕДЕН И УДОБЕН ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ДИМЕНЗИИ: 172X96X52MM ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ: 179G

Слични производи