Техномаркет - ELECTROLUX EW-7W361S МАШ. ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

ELECTROLUX EW-7W361S МАШ. ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5007681
Достапност: залиха
Редовна Цена:
49,999 ден.

SMART цена:
38,991 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 10 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 6 КГ МАКСИМАЛНА БРЗИНА НА ВРТЕЖИ ВО МИНУТА:1600 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A СИСТЕМ НА МОТОР: ПОСТОЈАН МАГНЕТ ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ: КОНДЕНЗАЦИЈА КАПАЦИТЕТ НА БАРАБАН: 69 Л НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 51 ДБ НИВОТО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 77 ДБ НИВО НА БУЧАВА ЗА ВРЕМЕ ПРИ СУШЕЊЕ: 60 ДБ 4 ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д : 85 X 60 X 63,1 cm

Слични производи