Техномаркет - AEG DPB-2621 S АСПИРАТОР

AEG DPB-2621 S АСПИРАТОР

-23%

Производител: AEG
Шифра: 5007682
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
6,130 ден.

ВГРАДЛИВ АСПИРАТОР БРОЈ НА МОТОРИ: 1 ЦИРКУЛАЦИЈА НА ВОЗДУХОТ: 280 M³ / H ЕФЕКТ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ: 12 LM / W МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО: ЧЕЛИК МАКСИМАЛЕН ЦИРКУЛИРАЧКИ ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 120 M³ / H СТЕПЕН НА ФИЛТРАЦИЈА НА МАСТ: 76.2% ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 67,8 KWH / ГОД БРОЈ НА ВГРАДЕНИ СВЕТИЛКИ: 2 ТИП НА СВЕТИЛКА: LED ШИРИНА: 598 ММ ДИЈАМЕТАР НА ЦРЕВОТО ЗА ИЗДУВНИОТ ВОЗДУХ: 120 MM

Слични производи