Техномаркет - ELECTROLUX ESF-4513 LOX МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX ESF-4513 LOX МАШИНА ЗА САДОВИ

-18%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5007683
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,799 ден.

SMART цена:
22,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 9 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + БРОЈ НА ПРОГРАМИ: 6 БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ: 4 НИВО НА БУЧАВОСТ: 46 DB СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ: AIRDRY ТЕХНОЛОГИЈА ШИРИНА: <45 СМ ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ОПЦИИ: MY FAVORITE, TIMEMANAGER, XTRADRY БОЈА НА ВРАТАТА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д,: 850X446X615 ММ

Слични производи