Техномаркет - ELECTROLUX EW-6C527P СУШАРА

ELECTROLUX EW-6C527P СУШАРА

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5007684
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
21,997 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ: 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ Б ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ: КОНДЕНЗАЦИЈА ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОНАСОЧНА АКТИВНОСТ НА БАРАБАНОТ СЕНЗОР ЗА СУШЕЊЕ: ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА САКАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ. СИСТЕМ НА МОТОР: АСИНХРОНИ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 104 Л НИВО НА БУЧАВОСТ: 66 ДБ LCD ЕКРАН НА ДОПИР ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 504 KWH PERFECTCARE СЕРИЈА: PERFECTCARE 600 (SENSICARE) ДИМЕНЗИИ ШXДXД, ММ: 850X600X540

Слични производи